fbpx

Neden Ferti-jin ?

Op. Dr. Seval Taşdemir’in 30 yıllık tecrübesi ile onbinlerce çocuğun dünyaya gelmesine katkıda bulunduk.

Ferti-Jin ayrıcalığı, en son teknolojileri uzman kadrosuyla uygularken size hak ettiğiniz hizmeti güvenle veriyor olmasıdır. Ailenizin bir parçası olan Ferti-Jin’de anne-baba olma çabanız gerçeğe dönüşüyor. Size anne-baba olmanın gururunu hep birlikte yaşatıyoruz.

  • 1996’dan günümüze Dünyanın ve Türkiye’nin her köşesinden aileleri çocuk sahibi yaptık.
  • Dünyada ilk kez Netherton genetik hastalığını PGD yöntemiyle ayıklayarak tüp bebek tedavisi ile sağlıklı bebekler dünyaya gelmesini sağladık.
  • Türkiye’de ilk lazerle tomurcuklanma (Asiste Hatching) yöntemini kullanan klinik olduk.
  • Türkiye’de ilk Blastokist (5. Gün Embriyosu) yöntemini kullanan tüp bebek merkezi olduk.
  • Türkiye’de ilk kez bağışıklık aşısını uygulayan ve tekrarlayan düşüklerde sağlıklı çocukların dünyaya gelmesini sağlayan merkez olduk.
Warning: imagepng(/var/www/vhosts/fertijin.com.tr/httpdocs/wp-content/uploads/elementor/thumbs/nedenfertijin-o2p4tmuyqe3ov7ajw6d12tnk99j6wx3w18kuk8h1gg.png): failed to open stream: Permission denied in /var/www/vhosts/fertijin.com.tr/httpdocs/wp-includes/class-wp-image-editor.php on line 402 nedenfertijin

Ferti-Jin’de sadece Türkiye’deki çocuksuz ailelere değil dünyanın dört bir yanından gelen çiftlere de bir aile sıcaklığıyla yaklaşarak tüm üstün teknolojileri kullanıp ailelerin anne-baba olmalarını sağlıyoruz.

Aile kavramının kutsallığına inanarak bu çok özel anıları yaşamanızı bizler de sizin kadar istiyoruz. Yavrunuzun ilk ağlayışını, ilk gülüşünü, ilk anne-baba deyişi sizin için ne kadar özel ve önemliyse bizim için de öyle… Çünkü biz kocaman bir Ferti-Jin ailesiyiz. Unutmayın ki sizler ve sizin yavrularınız bizim için özelsiniz.