Ferti-Jin Tüp Bebek Tedavisi Merkezi

Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi, Dünyanın en genç 10 başarılı bilim adamı arasında yer alan Op. Dr. Murat Taşdemir tarafından 1996 yılında kadın sağlığı ve infertilite (kısırlık) alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmete başlamıştır.

Dünya Çapında Başarılı Tüp Bebek Tedavisi

Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi, dünyanın en genç 10 başarılı bilim adamı arasında yer alan Op. Dr. Murat Taşdemir tarafından 1996 yılında kadın sağlığı ve infertilite (kısırlık) alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmete başlamıştır.

Kurucumuz Op. Dr. Murat Taşdemir’ in belirlediği misyon ve vizyon doğrultusunda 2000 yılından itibaren Etiler’ deki sağlık merkezinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kadın sağlığı ve kısırlık alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla faaliyet gösteren Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi, dünyadaki en gelişmiş sağlık teknolojileri ve uygulamalarının güvenle kullanıldığı modern bir merkezdir. İstanbul Etiler’ deki Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezimiz’ in bünyesinde ameliyathane, tüp bebek ünitesi ve androloji laboratuarında kısırlık ve tüp bebek tedavilerinin yanı sıra tüm biyokimya, mikrobiyoloji ve endoklinolojik tetkikler yapılmaktadır.

Ferti-jin bugüne kadar onbinlerce anne-baba adaylarının tanı ve tedavilerini başarı ile uygulayıp çocuk özlemi çeken aileleri çocuklarına kavuşturmuştur.

Kuruluşumuzdan bugüne, yurt dışında yıllarca çocuk özlemiyle yaşayan ailelerin yanı sıra ülkemizin her köşesinde çocuk hasreti çeken binlerce ailenin bebeklerine kavuşturmuş, Ferti-Jin aile albümümüz gün geçtikçe genişlemiştir.

Klinik Direktörümüz, Op. Dr. Seval Taşdemir’ in önderliğinde uzman ve deneyimli ekip tarafından hastanın her adımda bilgilendirilmesi ve durumunu öğrendikçe kendini güvende hissetmesi gerektiği ilkelerini temel almaktayız.

Uyguladığımız Tedaviler

  • Gebeliğe Hazırlık
  • Gebelik Takibi
  • Çoğul ve Riskli Gebeliklerin Takibi
  • Genetik İncelemeler ve Anomali Taraması
  • Gebelik Eğitim Programı (Gebelik ve doğum hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri alabileceğiniz, yaşadıklarınızı diğer anne adayları ve uzman doktorlarımızla paylaşabileceğiniz özel destek ve bilgilendirm programı)
  • Doğum Sonrası Kontroller
  • Tüm Laboratuvar İncelemeleri

Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi bünyesinde bulunan laboratuvarda tüm biyokimya, mikrobiyoloji ve endokrinolojik tetkikler yapılmaktadır.

Bizi Arayın

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın, sizi arayalım...